Usuwanie graffiti z zewnętrznych ścian wagonów

 

AGS 221

 

         Jest wiodącym spośród trzech środków AGS® do usuwania graffiti z pudeł wagonów. Przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju farb w aerozolu, oraz wodoodpornych markerów z zewnętrznych ścian poszycia. Umożliwia usunięcie graffiti, bez uszczerbku dla powłoki lakierniczej, uszczelek, szyb i znaków informacyjnych. Warunkiem powodzenia jest oryginalna, chomio-utwardzalna powłoka lakiernicza wagonu (np. poliuretan). Nie wymaga, aby powierzchnia była zabezpieczona środkiem anty graffiti.

 

Poniżej efekty naszej pracy przy usuwaniu graffiti.

 

Usuwanie graffiti z wewnętrznych powierzchni wagonów

 

 

AGS 5SR

 

         Przeznaczony do usuwania graffiti wykonanego wodoodpornymi markerami oraz farbą w aerozolu, z wewnętrznych powierzchni  wagonów, jak laminaty, szkło, tworzywa sztuczne. W sposób szczególny, nadaje się do usuwania wodoodpornych markerów. Do farb w sprayu najlepiej zastosować jego żelową odmianę. Jest również stosowany na zewnątrz wagonu, do usuwania resztek nieodspojonego graffiti, po wcześniejszym użyciu AGS 221. Jest skuteczny również przy usuwaniu kleju i niechcianych naklejek.  

 

 

 

Czyszczenie wagonów z osadów tlenku żelaza (pyłu pochodzącego z wstawek hamulcowych, pantografów)

 

 

TCS Rail Cleaner

 

 

 

         Środek do usuwania osadów tlenku żelaza (pyłu pochodzącego z wstawek hamulcowych, pantografów) oraz innych zabrudzeń. Doskonale sprawdza się przy czyszczeniu zewnętrznych poszyć wagonów, w tym: malatury, uszczelek, znaków informacyjnych itp. Cechuje się przy tym samoaktywnością i po naniesieniu nie wymaga szczotkowania, tylko spłukania zimną lub ciepłą wodą.Skutecznie rozpuszcza długoletnie, nawarstwione osady tlenkowe, bez uszczerbku dla elementów pudła pojazdu.  

 

Usuwanie tlenku żelaza z powierzchni szyb

  

TCS Rail Cleaner

 

         Jego szczególnym obaszarem zastosowania jest usuwanie tlenku żelaza z powierzchni szyb, przywracając im pełną przejrzystość. Pół-żelowa postać, pozwala na utrzymanie środka na pionowych powierzchniach, dzieki czemu nie spływa i nie odparowuje. Samoreaktywność środka powoduje, że po jego naniesieniu, nie wymagane jest szczotkowanie powierzchni, a efekt uzyskuje się poprzez spłukanie zimną lub ciepłą wodą. Działa skutecznie w niskich temperaturach otoczenia. Bezpieczny dla innych elementów

Oferta-Transport kolejowy.pdf
Adobe Acrobat Document 261.5 KB

Zadaj pytanie